Loading

Shanghai YAWA printing machinery Co. Ltd.

Shanghai YAWA printing machinery Co., Ltd to Chiński producent maszyn poligraficznych, działający na rynku od 1920 roku, stając się najbardziej rozpoznawalnym Brandem Azjatyckim.

Jako pierwsza Chińska firma Yawa zapoczątkowała budowę Automatów do złocenia na gorąco, Automatów sztancująco – tłoczących oraz składarko sklejarek., a ilość wyprodukowanych jednostek liczona jest w tysiącach sztuk, rozlokowanych po całym Świecie. Od początku działalności głównym celem było kojarzenie z mocnym i stabilnym Producentem, Dostawcą, z rozbudowanym działem technicznym i silnymi strukturami serwisowymi.

Wieloletnie doświadczenie w budowie maszyn skutkowało stworzeniem bogatego portfolio produktów wspomagających produkcję opakowań kartonowych, oraz z wykorzystaniem tektury falistej.

Rozwijając wątek produktowy Yawa może pochwalić się zarówno kompaktowymi rozwiązaniami jak półautomatyczne płaskie tygle do sztancowania czy złocenia przeznaczonymi do małych nakładów,

TDS750 z opcją sztancowania, tłoczenia i złocenia na gorąco.

jak również wysokowydajnymi, w pełni zautomatyzowane maszynami, z opcją sztancowania, tłoczenia, oczyszczania, złocenia czy blankingu.