Loading
Aktywacja powierzchni: Corona i iPlasma

Corona do ekstruzji

Dodanie aktywacji koronowej do procesu ekstruzji folii metodą rozdmuchową czy wytłaczania jest kluczowe, gdyż umożliwia uzyskanie materiału o optymalnym napięciu powierzchniowym przed dalszymi procesami. Bez wstępnej aktywacji ekstrudowane materiały nie będą nadawały się do dalszej obróbki, ze względu na nieodwracalnie niskie napięcie powierzchniowe.

Jako producenci folii, wymagacie Państwo niezawodnego systemu koronowania do produkcji non-stop z łatwym montażem i segmentową regulacją. To są kluczowe cechy systemu Corona dla każdej linii ekstruzyjnej. Systemy Corona firmy Vetaphone są projektowane dla naszych klientów zainteresowanych jednolitym poziomem dyn w danej partii materiału i brakiem przestojów produkcyjnych.

Systemy koronujące Vetaphone’a do linii wytłaczających, dzięki połączeniu efektywnego generatora i ultra konstrukcji stacji aktywującej, zapewniają wyższy poziom dynów na Państwa materiale. Zaawansowana konstrukcja elektrod eliminuje nierówności w poziomie dynów w poprzek wstęgi, jak również niepożądane koronowanie na wskroś drugiej strony wstęgi. Unikalna szybko-wymienna kaseta elektrod (HQ) pozwala operatorowi na ustawienie odpowiednich segmentów i czyszczenie w krótkim czasie, co przekłada się na maksymalny czas produkcyjny ekstrudera.

files/uploads/usersVetaphone Extrusion Brochure (GB)