Loading
WSD GmbH

CUT-In System

Intersująca alternatywa do wykrawania rotacyjnego. Ten system pozwala na efektywną pracę w jednym przelocie.

Nasz system CUT-In® jest specjalistycznym narzędziem dedykowanym do twojej maszyny drukującej, używanym zamiast obciągu gumowego na dowolnym zespole drukującym lub lakierującym. W celu uzyskania informacji na temat montażu, można zapoznać się ze szczegółową informacją w instrukcji obsługi.

Korzyści płynące z używania systemu CUT-In®:
System CUT-In® jest realną alternatywą w stosunku do tradycyjnych wykrojników. Wszystkie procesy wykrawania, perforacji, czy bigowania wykonywane są w jednym przelocie przez maszynę drukującą z prędkością 10.000 – 18.000 arkuszy na godzinę. Rezultatem jest uzyskiwanie znaczenie lepszej jakości produktu gotowego, o czym mówią nasi użytkownicy.

Dodatkową korzyścią użytkowania systemu CUT In® jest prawidłowe wykładanie wykrojonych arkuszy. Taki stan rzeczy ułatwia dalsze procesy obróbki, takie jak krojenie. (patrz na poniższe zdjęcia):

CUT – In System Inna metoda

System CUT In® pozwala na wykrawanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów tj. gwiazdki, zwierzątka, okręgi, itp., ułożonych bardzo blisko siebie na arkuszu. Zasadne jest wykorzystanie tego systemu zarówno dla małych, jak i dużych, powtarzających się zleceń.

 CUT-In System

Zobacz również