Loading

SATE

Historia firmy sięga roku 1956 roku, kiedy to Quintilio Santini zaprezentował pierwszą na świecie półautomatyczną maszynę „NATALIA” umożliwiającą oklejanie opakowań ze sztywnego kartonu, którą zaprojektował, zbudował i z powodzeniem użytkował.

Innowacyjne podejście Quintilio Santini pozwoliło na stworzenie całkowicie nowatorskich linii, które dzięki niezawodności specjalnie zaprojektowanego automatu od dziesięcioleci wiodą prym w produkcji pudełek na buty. Od momentu powstania SATE inwestuje pieniądze i pasję, aby kontynuować i potwierdzić swój prymat w innowacyjności.

Luksusowe opakowania nie zwalniają tempa, lecz ewoluują coraz szybciej, a SATE, zawsze wyprzedzając nowe technologie, zapewnia partnerom biznesowym odpowiednie narzędzia, aby nie tylko być konkurencyjnym na rynku, ale także pomóc go zrewolucjonizować.

Obecnie firma SATE jest najbardziej doświadczonym na świecie producentem automatycznych linii do produkcji pudełek powlekanych, dzięki temu know-how kontynuuje rozwój i tworzy technologie tam, gdzie konkurencja się zatrzymuje.

Ciągłe poszukiwanie innowacyjnych alternatyw pozwala współpracującym producentom papieru i opakowań na permanentny rozwój na czele konkurencyjnej stawki.

SATE stosuje całkowicie innowacyjne podejście do rozwiązywania wszystkich klasycznych problemów występujących w automatycznych maszynach do produkcji sztywnych opakowań, zarówno podczas budowy, jak i w momencie rozpoczęcia produkcji pudełek.

Nasze marzenia, nasze dziedzictwo, twoja przyszłość

Ciągłe poszukiwanie nowych technologii, ich zastosowanie oraz rozwój zaawansowanych systemów produkcyjnych jest tym, co wyróżnia innowacyjny charakter firmy SATE. Technologie stosowane przez SATE odzwierciedlają najnowsze rozwiązania w duchu przyspieszenia i udoskonalenia produkcji, które pozwoliły nam stać się liderem na rynku.

Innowacja jest siłą napędową tego mechanizmu, a w SATE łączy się ona z potrzebą sprostania przyszłym wyzwaniom narzuconym przez gospodarkę. Jest to misja, którą stawiamy sobie za cel nie tylko poprzez tworzenie nowoczesnych i ekskluzywnych maszyn, ale poprzez ulepszanie i unowocześnianie samego procesu produkcji.

Zespół R&D

Dedykowany wewnętrzny zespół badawczo-rozwojowy jest wyborem SATE, aby rozwijające się pomysły ujrzały światło dzienne. Najnowsze technologie oprogramowania i sprzętu współpracują z ludzkimi umysłami, aby zwiększyć wydajność i pewność działania.

Najnowsze technologie

Każdy szczegół maszyn produkowanych przez SATE jest kontrolowany za pomocą oprogramowania symulacyjnego oraz w rzeczywistości poprzez testy na prototypach. Produkcja rozpoczyna się dopiero wtedy, gdy możemy zagwarantować niezawodność każdego komponentu, a żeby mieć jeszcze większą pewność, testujemy go ponownie. Sekretem solidnych, niezawodnych i trwałych maszyn jest to, że nie ma tajemnic między producentem a klientem.

Symulacja w najlepszym wydaniu

Nasz dział badawczo-rozwojowy wykorzystuje najlepsze technologie do symulacji każdego aspektu maszyny, aby była ona bardziej niezawodna, wydajna i szybsza.

Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu i zastrzeżonemu modelowi symulacji oprogramowania, który jest w stanie odtworzyć przebieg produkcji naszych automatycznych maszyn do produkcji sztywnych pudełek, od pierwszego uruchomienia do ciągłej produkcji, przechodząc przez w wielokrotną zmianę formatu. Aby mieć pewność, że wszystko działa bez zarzutu, przeprowadzamy nawet symulację na rzeczywistym produkcie i ręcznie korygujemy drobne szczegóły, które mogą powodować niedoskonałości.