Loading

SAM - innowacyjna technologia konwertowania

Koreański producent SAM (Sung An Machinery Co., Ltd) projektuje i produkuje maszyny, urządzenia i akcesoria dla przemysłu drukującego i uszlachetniającego do konwertowania papieru, filmu i folii. Portfolio produktów SAM obejmuje ekstruzję, maszyny do laminacji wodnej, rozpuszczalnikowej i bezrozpuszczalnikowej, maszyny powlekające i lakierujące, maszyny drukujące rotograwiurowe i suszarki flotacyjne. 50-letnie zaangażowanie w innowacyjne projektowanie, najwyższą jakość i obsługę klientów, pozwoliło firmie SAM na rozwój sprzedaży i instalację ponad 600 linii w 26 krajach na świecie.

Od stycznia 2013roku SAM otworzył swój oddział we Włoszech pod nazwą SAM Europe Srl., skąd oferuje techniczne wsparcie, inżynierię, zarządzanie projektami, części zamienne i pełny serwis po sprzedażowy w Europie, Rosji i Południowej Ameryce. Podobnie jak SAM North America LLC w Fulton, USA (otwarte w 2010 roku), nowy europejski oddział ma za zadanie wzmocnić lokalną obecność grupy SAM w Europie.

Cokolwiek jest potrzebne w obszarze zadruku wstęgi i maszyn konwertujących do produkcji opakowań giętkich, SAM zapewni Państwu najwyższej jakości maszyny dostępne obecnie na rynku.

  Produkty SAM
ulotka PL
  Produkty SAM
katalog UK
  Maszyna powlekająca warstwą
silikonową i adhezyjną
  Linia ko-ekstruzyjna
powlekająca
  Rotograwiurowa maszyna
drukująca

SEO IMG NAME
SEO IMG NAME
SEO IMG NAME
SEO IMG NAME
SEO IMG NAME
SEO IMG NAME

Jesteśmy obecni na Wortalu Plastech: http://www.technograph.tworzywa.biz/