Loading

Heiber + Schröder

ŚWIATOWY LIDER W PRODUKCJI MASZYNY DO WKLEJANIA OKIENEK ORAZ DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ PRZESTRZENNYCH

Firma została założona w 1985 i od tego momentu odnosi coraz to większe sukcesy. Od roku 1990 firma stała się liderem w produkcji maszyn do wklejania okienek. To przewodnictwo umacnia się poprzez rozwój rynku i dużą różnorodność zastosowań.

Duża ilość technologii, wynaleziona przez H+S miała istotny wpływ na aktualny obraz rynku maszyn do aplikowania okienek. Na przykład w późnych latach 80-tych, H+S rozpoczął rozwój nowych technologii w zakresie aplikacji pick-and-place w przemyśle kartoniarskim, a co za tym idzie stworzył nowe rynki zbytu. Następnie w roku 1998, firma wprowadziła pierwszą maszynę z automatycznymi nastawami.

Po okienkarkach przyszedł czas na nowe wyzwania. W 1993 roku H+S wprowadza na rynek nową koncepcję do produkcji tacek stożkowych, stając się liderem w tym sektorze opakowań.
Uzupełnieniem powyższych produktów jest budowa maszyn skrojonych na miarę oczekiwań klienta, gdzie karton i folia odgrywa główną rolę.

Aktualnie Heiber + Schröder reperezentowany jest w 62 krajach na świecie, a roczne obroty z eksportu maszyn wynoszą więcej niż 95%. Opracowanie, projekt a przede wszystkim produkcja odbywa się w Erkrath w Niemczech.
O resztę dbamy MY!