Loading
Aktywacja powierzchni: Corona i iPlasma

Corona do konwertowania

Aktywacja koronowa powierzchni jest kluczowa w procesie konwertowania wstęgi. Wysoka jakość koronowania jest konieczna, aby zapewnić perfekcyjne rezultaty laminowania lub druku i wysokiej jakości produkt na końcu linii produkcyjnej. Stąd, nasze systemy koronujące, są nie tylko zaprojektowane dla naszych klientów działających w branży konwertowania, ale również dla klientów naszych klientów, jako że pomagają w uzyskaniu nieskazitelnego druku i trwałej laminacji.

Często okazuje się, że partia dostarczonego materiału ma niski poziom dyn (napięcia powierzchniowego) lub, że poziom dyn w magazynowanym materiale spadł, ze względu na wilgotność lub wysoką temperaturę. To skutkuje niemożnością pracy maszyny drukującej czy laminującej z wysoką prędkością, a czasami wręcz eliminuje możliwości druku.

W procesie przetwarzania materiałów niechłonnych, nasze systemy Corona są używane do zwiększania napięcia powierzchniowego uprzednio aktywowanej wstęgi, celem uzyskania czystej powierzchni o wysokiej adhezyjności, która będzie receptywna (chłonna) na farbę, klej i lakier.

  Vetaphone Converting Brochure (GB)