Loading

ACE Electrostatic

ACE Electrostatic jest włoską, rodzinną firmą, z ponad 30 letnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu i produkcji systemów wspomagających dla przemysłu poligraficznego.

ACE Electrostatic oferuje poniższe systemy dla druku fleksograficznego, offsetowego i rotograwiurowego oraz do konwertowania wstęgi:

  • Systemy kontaktowego czyszczenia wstęgi i arkuszy,
  • Systemy bezkontaktowego czyszczenia wstęgi i arkuszy,
  • Systemy jonizujące i dejonizujące w formie nadmuchów, listew wraz z zasilaniem,
  • Akcesoria i części zamienne.

Zastosowanie systemu czyszczenia wstęgi papieru lub tworzywa sztucznego umożliwia wzrost wydajności produkcji i jakości produktu końcowego. Dostarczamy zarówno systemy czyszczenia kontaktowego, jak i bezkontaktowego ze zintegrowanymi urządzeniami antystatycznymi, w celu neutralizacji ładunków elektrostatycznych i zapewnienia większej skuteczności czyszczenia.

Systemy do czyszczenia wstęgi i arkuszy firmy ACE nadają się, w zależności od konfiguracji, do wszystkich rodzajów materiałów, od niskiego do wysokiego poziomu pylenia i różniej elektrostatyczności. Zapewniają podniesienie wydajności i jakości produkcji, zarówno na folii, materiałach metalizowanych, papierach, tekturze falistej czy tkaninach.

Listwy dejonizujące i inne urządzenia antystatyczne jonizują powietrze i neutralizują różne rodzaje materiałów umożliwiając produkcję w maksymalnym przedziale prędkości.

ACE – Twój partner w rozwiązaniach dla elektrostatyczności i czyszczenia wstęgi

Jesteśmy obecni na Wortalu Plastech: http://www.technograph.tworzywa.biz/